Kas yra greitos paskolos žino visi, jų pristatinėti tikrai nereikia. Tai yra naujos kartos ir šio amžiaus išradimas ir naujovė: galimybė pasiskolinti greitai. Tai yra greita pagalba kai pinigų srautuose atsiveria didelė skylė, kurią užkamšyti nebėra kitų galimybių. Beveik visada greita paskola yra toji pagalbos priemonė, kuri pagelbsti kai visos kitos paskolos yra neprieinamos. Vartojimo paskola, kredito unijų kreditas ar dar kitokios ilgalaikės ar trumpalaikės paskolos turi griežtus rėmus į kurios turi įtilpti klientas su savo problemomis. Todėl daug probleminių klientų kurie kreipiasi dėl tokių paslaugų yra priversti nusivilti: jie netelpa į tuos rėmus ir todėl jiems gauti tokios formos paskolą ar kreditą yra negalima.

Čia praverčia greitoji paskola, kuri yra geriausiai ir lengviausiai prieinama alternatyva visoms išvardytoms paskoloms ir kitoms jų formoms. Greitos paskolos atveria visai kitas galimybes. Bet už jas reikia susimokėti. Ieškantys kur gauti pigiausią paskolą turėtų apeiti greitas paskolas, nes jos tikrai tokios nėra. Tai yra padaroma per didesnes palūkanas. Jos gali atrodyti net grobuoniškai, bet kadangi žmonės skolinasi, tai matyt jiems tai yra geriau nei kiti pasirinkimai, kurių jie tikriausiai net neturi.

Greita paskola – į pagalbą įsiskolinusiam

O kas nutinka kai bėda nėra tik finansinė skylė pinigų srautuose, bet pačios greitos ar kitokios paskolos yra toji problema, kurią norima išspręsti? Lietuvių liaudies išmintis sako, kad nereikėtų ugnies bandyti gesinti ugnimi, kad nereikėtų į ugnį pilti žibalo tikintis, kad ji užges. Mūsų intuicija sakytų, kad ta išmintis galioja ir čia: jei greitos paskolos sukėlė problemų, tai turbūt neverta bandyti jų spręsti greitų paskolų pagalba? Bet čia tokios išminties vedini ir suklystų.

Yra skirtingų formų paskolų ir yra netgi skirtingų formų greitųjų paskolų. Todėl viena paskola nėra lygi kitai, net jei kasdienėje kalboje mes jas vadiname taip pat. Greitos paskolos įsiskolinusiems asmenims yra viena tokių formų, kuri skiriasi nuo paprastos paskolos. Skirtumų yra labai daug, bet pagrindinis jų yra užkoduotas pavadinime: paskolos įsiskolinusiems yra skirtos padėti žmonėms padengti jų skolas. Tai gali žeisti mūsų intuiciją, bet realybė yra būtent tokia: yra paskolų, kurios padeda būtent įsiskolinusiems asmenims sumažinti savo skolų ir mokamų palūkanų dydį.

Tai dar yra žinoma “paskolų refinansavimo” pavadinimu, kuris yra plačiai paplitęs ir dažnai naudojamas kasdienėje kalboje. Greitos paskolos įsiskolinusiems yra truputį “lėtesnės” nei kiti panašūs kreditai, bet daug “greitesnės” už visokias vartojimo paskolas ir kredito unijų siūlomas įsipareigojimus.

Kad ir kas benutiktų, niekada nepamirškite, kad skolintis reikėtų atsakingai nesvarbu ar tu paprastas ar įsiskolinęs asmuo!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *