Vandens pramogos vilioja vis daugiau lietuvių. Natūralu,  kad buvimas gryname ore, fizinis aktyvumas bei geros emocijos visada puikiai nuteikia, tad į tai reaguojant verslininkų siūloma baidarių nuoma tampa vis populiaresnė ir vis daugiau nuomotojų siūlo savo paslaugas.

Pirmiausia reikia apsispręsti – kuris maršrutas Jums labiausiai tinka. Sekančio žingsnio metu – pasirinkti nuomos punktą, kuriame siūlomos paslaugos geriausiai atitinka Jūsų poreikius ir trečio žingsnio metu – plačiau pasidomėti plaukimo baidarėmis menu, kad pirmas kartas nebūtų paskutinis.

  • Labai naudingas bent minimalus fizinis pasiruošimas. Skirtas tiems, kurie dar iki šiol niekada neplaukė baidarėmis. Bent jau savaitę prieš, jeigu visiškai nesportuojate, kiekvieną dieną padarykite mankšteles. Tokiu atveju po plaukimo neteks justi raumenų skausmo.
  • Taip pat siūlome įsigyti kelias smulkmenos, kurios garantuos, kad vandens pramogos suteiks tik malonias emocijas: apsauga nuo vandens telefonui, specialios gertuvės, patogi avalynė ir taip toliau.
  • Priklausomai nuo galimo oro – su savimi reikia pasiimti ir kremą nuo saulės, ir lietpaltį.
  • Žinoma, taip pat naudinga pasidaryti ir valgyti. Net jeigu ir atrodo, kad maršrutas yra trumpas, tęsis vos kelias valandas, tačiau nuo didelio fizinio aktyvumo tikrai išalksite. Juolab, juk taip įdomu turėtų būti pietauti baidarėje!
  • Skaitykite kitų žmonių patirtis, kuriose dalinamasi patarimais – ką reikia su savimi pasiimti, kad konkretus maršrutas būtų įveikimas paprasčiau. Juk kol vienu atveju galėsite ramiai plaukti, kadangi srovė jus neš, tuo tarpu kitu atveju gali tekti dažnai išlipti iš baidarės ir jas persinešti probleminėse vietose.
  • Baidarių nuoma visada turi būti papildoma apsaugos liemenėmis. Visgi, jeigu nuomojate abejotinoje vietoje, kur Jums nesuteikimo apsaugos priemonėmis – tokiu atveju privalote jomis pasirūpinti pats. Net ir tokiu atveju, jeigu puikiai mokate plaukti – jos reikalingos.

Jeigu mylite gamtą ir norite joje praleisti kuo daugiau smagaus laiko – tokiu atveju siūlome išbandyti baidarių malonumus, kurie gali tapti nauja hobio pradžia. Svarbiausia – išbandyti, o vėlesnės reakcijos bus natūralios.

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *