Vos tik atsiradę verslo centrai buvo sukurti kaip erdves, kuriose verslininkai gali plėsti savo veiklą, priima klientus ir tuo pačiu teikti savo paslaugas. Šiuo metu tokio pobūdžio verslo pozicija yra kiek kitokia, kadangi daug dėmesio yra skiriama ne tik pačio verslo puoselėjimui, tačiau ir verslininko, kaip asmenybės ir kaip darbdavio, auginimui. Paprasčiausiai tai vieta, kur susirenka skirtingų sričių profesionalai galintys pasiūlyti geriausios kokybės paslaugas ir tuo pačiu dalintis savo patirtimi. Juk geriausias būdas mokytis – tai mokytis iš tų, kurie jau realiai susidūrė su tam tikromis problemomis. Vadovėliai – gerai, tačiau jie nepasako ką daryti, kai tam tikras veiksmas sulaukia ne tokio norimo atoveiksmio.

Šiuo metu verslo centrai labai daug koncentruojasi tiek verslininkų augimu. Labai dažnai siūlomi patys įvairiausi seminarai, taip pat stengiamasi, kad verslininkai vieni su kitais palaikytų kuo glaudesnį ryšį ir tuo pačiu per bendravimą galėtų vieni kitiems padėti. Štai todėl kuriami ne tik kabinetai, tačiau ir atviros erdvės visiems, kurie nori pabendrauti ir galbūt atrasti kažkokias naujoves, kurios aktualios ne tik jiems patiems. Įdomu tai, kad vis daugiau verslo centrų auga ir mažesniuose miesteliuose. Galbūt todėl, kad gyvenimas provincijoje tampa vis populiaresnis ir tuo pačiu atsiranda vis daugiau verslininkų, kurie stengiasi pasiūlyti kuo geresnės kokybės paslaugas.

Verslo centrai ir juose siūlomos paslaugos tikrai neturėtų būti vertinamos tik pagal kabineto kainą. Nors tai, žinoma, svarbus veiksnys. Tačiau greta to reikia nepamiršti daugiau dėmesio skirti aplinkai. Pavyzdžiui, ar yra vieta valgymui Jums, ar yra vieta, kur galėsite susitikti su savo klientais, žinoma, tuo pačiu daugeliui aktuali parkavimo aikštelė ir kai kurie nori, kad verslo centre būtų vieta, kur tėvelių galėtų laukti vaikučiai. Taigi, poreikiais labai dažnai skirtingi, tad telieka džiaugtis tuo, kad šiuo metu verslo centrų labai daug, tad kiekvienas gali rasti jam labiausiai tinkamą variantą.

Būkite verslus būryje su kitais!

Leave a comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *